سریال سوپرگرل (Supergirl)

┋[سوپرگرل »Supergirl]┋, سریالی است به (“کارگردانی »گرگ برلنتی | Greg Berlanti“) و در ژانر ┋[اکشنماجراجوییدرام]┋, که توسط (“کمپانی »Berlanti Productions”) تهیه و تولید شده است و در سال ۲۰۱۵ بصورت عمومی نخستین فصل این سریال نمایش عمومی شده است.

بازیگران  / ┋[سوپرگرل »Supergirl]┋ :
ملیسا بنویست در نقش کارا زور ال/ کارا دنورس/ سوپرگرل
چیلر لی در نقش الکس دنورس
مهکاد بروس در نقش جیمز اولسن/گاردین
جرمی جردن در نقش وینسلو شات
دیوید هاروود در نقش / جان جونز / مارشن من هانتر
کالیستا فلوکهارت در نقش کت گرنت
کریسوفر وود در نقش مان اِل
کتی مک گراث در نقش لینا لوتر
اودت آنابل در نقش سامانتا آریاس / رین
نیکول مینز در نقش سامانتا نیا نال-دریمر
تایلر هوچلین در نقش سوپرمن
اریکا دورنس در نقش الورا/مادر کریپتونی کارا

داستان این مجموعه بر اساس کمیک DC شخصیت سوپرگرل که یک ابر قهرمان است تهیه شده است. پخش این مجموعه از ۲۶ اکتبر ۲۰۱۵ شروع شد.

این سریال از مجموعه سریال های ارو ورس محسوب می شود

دختری به نام «کارا زور ال» که دخترعموی سوپرمن است وقتی دوازده ساله شد سیاره کریپتون در حال نابودی بود و پدر و مادرش او را در سفینه گذاشتند که به زمین بیاید و توسط «خانواده دنورس» تحت سرپرستی قرار بگیرد. «کارا» که دارای قدرت‌های خاصی است، همیشه تلاش کرده آنها را مخفی نگه دارد ولی خانوادش به او می آموزند که چگونه قدرت‌های خود را کنترل کند وقتی یک فاجعه ی بشری رخ می‌دهد کارا متوجه می‌شود که وقت تبدیل شدن به یک ابر قهرمان است و…

سوپرگرل یک درام در سبک اکشن-ماجراجویی است که بر اساس شخصیت دی سی کمیکس یعنی کارا زور-ال ساخته شده است. دختر عموی سوپرمن که بعد از ۱۲ سال مخفی نگه داشتن قدرت‌هایش بر روی زمین، تصمیم گرفت قدرت‌های فوق انسانی‌اش را بپذیرد و همان قهرمانی که همیشه میخواسته بشود.

کارای ۱۲ ساله با کمک خانواده‌اش در همان زمان که سوپرمن از سیاره محکوم به فنای کریپتون فرار کرد، گریخت.

روی زمین توسط پدر خوانده و مادر خوانده‌اش، یعنی خانواده دنورس، مراقبت یافت و بزرگ شد.

کارا در زیر سایه خواهر غیر خونی‌اش بزرگ شد. او یاد گرفت قدرت فوق‌العاده خودرا که با پسر عمویش یکسان بود را پنهان نگه دارد تا هویت مخفی‌اش یک راز باقی بماند. سال‌ها بعد کارای ۲۴ ساله، او در نیشن سیتی زندگی می‌کند و دستیار غول رسانه‌ای و ناشر قدرتمند یعنی کت گرنت است.

او در کنار دوستش،یک تکنسیت ای تی به نام وین ساکات و عکاس معروف، جیمی اولسن( که گرنت اورا از دیلی بیوگل به عنوان مدیر هنر استخدام کرده )کار می‌کند. روزهای نگه داشتن راز کارا هنگامی به سر می‎آید که هنک هنشا، رییس آژانس سوپر-مخفیی که خواهر کارا هم در آن‌جا کار می‌کند، از کارا تقاضای کمک می‌کند و از او می‌خواهد تا مردم شهر نیشن سیتی را از دست تهدیدهای شیطانی حفظ کند.

اگر چه کارا نیاز دارد تا در روابطش با بقیه قدرت‌های خود را کنترل کند، ولی هنگامی که به عنوان سوپرگرل پرواز می‌کند و به سوی مبارزه با جنایت می‌رود، قلبش اوج می‌گیرد.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *